Pulpet 1800-tal

293237

PULPET, 1800-talets andra hälft, gråmålad, invändigt med lådor, samt fyra lådor på varje sida, höjd 84, 91x73 cm

Nyckel saknas, senare bemålat

Rum 8

Pulpet 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
1689019
2 600
1688621
2 400
1687669
1687428
1687129

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.