Handväska Mulbery

293232

MULBERRY, handväska, brunt pressat kalvskinn, 1980-tal, 19x25 cm

Slitage

Fashion

Monter 28

Handväska Mulbery

Budhistorik (15 bud)
1702659
1 700
1702653
1 600
1702649
1701886
1 400
1702646
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.