Byrå 1800-tal

293230

BYRÅ, 1800-talets slut, gråblå, 5 lådor, höjd 104, 81x42 cm

Senare bemålad, nyckel saknas

Rum 10

Byrå 1800-tal

Budhistorik (19 bud)
1693178
3 600
1693036
3 400
1692964
3 200
1692776
1692640
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.