Ellen Jolin akvarell

293214

ELLEN, Jolin (1854-1939): Tjädern plockas, signerad Ellen Jolin, akvarell på papper, 35x27 cm

Rum 6

Ellen Jolin akvarell

Budhistorik (6 bud)
1691701
1691691
1691688
1 800
1691685
1682369

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.