Ashoona Pitseolak

293212

ASHOONA PITSEOLAK (1904-1983): "Frightened goslings", litografi och stencil, AP 1/10, signerad och daterad Pitseolak Dorset 1983, bladmått ca 76x56 cm

Fack 18

Ashoona Pitseolak

Budhistorik (6 bud)
1691303
1691302
850
1691003
600
1689813
1687283

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.