Tipp & Co Phantom

293209

TIPP & CO PHANTOM CABRIOLET, 1950-tal, öppen sportbil med förare, lackerad plåt i guldfärg, litograferad inredning, batteridriven, märkt baktill "TCO 960", längd ca 36 cm

Skadad fabriksförpackning medföljer, ej funtionstestad, en "bumper" på kofångaren bak intryckt, vindrutan skadad, smärre skador , förarens keps skadad

Ändringar/tillägg
Förarens keps skadad

Leksaker

Monter 29

Tipp & Co Phantom

Budhistorik (16 bud)
1703986
3 400
1703984
3 200
1702926
1703982
2 800
1702926
2 400

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.