Samling äldre handskrifter

293205

SAMLING HANDSKRIFTER MM. Diverse handskrifter, 1600-1700-tal, svenska, delvis avskrifter, flertalet defekta.

Skador och defekter, bl.a. bortklippta sigill

Ändringar/tillägg
Säljes som en samling utan returrätt

Böcker/Kartor, Handskrifter

Monter 6

Samling äldre handskrifter
Budhistorik (3 bud)

1691203
1691183
1690765

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.