Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

293202

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Stilleben med äpplen, signerad Kliuchnikov, olja på duk, ca 50x70 cm

Rum 3

Budhistorik (5 bud)
1691541
2 400
1682371
1680924
1680825
1 900
1679403
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.