Telefon Tyco

293177

TELEFON, 1980-tal, tillverkare Tyco, konstruktion i Lego, oanvänd i originalkartong, 18x19 cm

Kartongen med slitage

Diverse, Design

Monter 5

Telefon Tyco

Budhistorik (6 bud)
1689641
1 300
1689590
1683967
1689589
1683967

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.