Olle Bonnier mobil

293147

OLLE BONNIER (född 1925): Mobil, signerad O Bonnier, polykromt bemålad, ca 55 x 44 cm

Smärre ytskador

Konst, Skulpturer

Rum 3

Olle Bonnier mobil

Budhistorik (20 bud)
1689418
4 400
1689417
4 200
1689415
1689415
3 800
1689414
3 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.