Hjalmar Grahn oljemålning

293142

GRAHN, Hjalmar (1882-1949): Byggnad vid vattendrag, signerad Hj Grahn, olja på duk, 73x60 cm

Tavelvagn 6

Hjalmar Grahn oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1681372
900
1691572
850
1681372
1691570
750
1681372
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.