Sakral skulptur barock

293137

SAKRAL SKULPTUR, barock, 1700-tal, bemålad, medföljer senare sockel med äldre delar, skulpturens höjd 60 cm, sockelns höjd 32 cm

Skador, delar saknas, kompletteringar

Diverse

Rum 2

Sakral skulptur barock

Budhistorik (11 bud)
1692193
3 600
1691540
3 400
1691540
2 800
1682607
2 600
1690248
2 600

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.