Lars Gösta Lundberg färgetsning

293134

LARS GÖSTA LUNDBERG (född 1938): Komposition, signerad och daterad LG Lundberg 1980, blandteknik, bladmått ca 56x76 cm, oramad

Oramad, fläckar

Rum 1

Budhistorik (10 bud)
1689185
700
1688640
650
1689184
650
1688640
600
1689183
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.