Roger Risberg färglitografier i mapp

293112

ROGER RISBERG (född 1956):(4) Tandläkarskräck", "Måna Lisa", "Nr 4", "Ingemar Johansson, Göteborg", monogramsignerade RR, HC IX/XV, färglitografier, bladmått ca 59 x 44 cm

Rum 4

Budhistorik (5 bud)
1691378
1691346
1691345
950
1679944
1679277

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.