Presenterfat silver

293097

PRESENTERFAT, silver, C.G. Hallberg, Stockholm 1947, punsad och driven blom- och akantusdekor samt kartusch, oval, längd 41 cm, vikt ca 724 g

Repor, bucklor

Silver

Monter 7

Presenterfat silver

Budhistorik (4 bud)

1690608
2 400
1689362
1680215
1679038

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.