Lars-Olov Wiberg oljemålningar

293087

LARS-OLOV WIBERG (född 1944): Stockholm från Aspudden, monogramsignerade LOW, olja på pannå, vardera ca 22 x 20 cm

Fack 8

Budhistorik (7 bud)
1691150
1690990
1 900
1679538
1 800
1690989
1 800
1679538
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.