Sven Gillgren oljemålning

293078

SVEN GILLGREN (1889-1966): Stadsbild, signerad, olja på duk, 65x80 cm, målning även a tergo

Fack 9

Sven Gillgren oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1691147
600
1687677
550
1687539
500
1687208
450
1686156

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.