Johan Heurlin oljemålning

293076

JOHAN HEURLIN (samtida): Landskap, signerad, olja på pannå, 21x38cm
A tergo "Minnesutställning Färg&Form 1953"

Fack 8

Johan Heurlin oljemålning

Budhistorik

2015-02-16 kl 16:44
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.