Skänk 1800-tal

293066

SKÄNK, 1800-tal, bemålad, invändig inredning i form av lådor och hyllplan, kannelerade och hörn ben, höjd 102, 114x53 cm

Nyckel finns att uthämta i utlämningsdisken, senare bemålad, renoverad, slitage, lås defekt

Rum 4

Skänk 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
1691352
7 600
1691350
7 400
1691348
7 200
1679218
7 000
1691347
7 000

Slutpris SEK:
7 600
765 EUR, 869 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.