William Nording oljemålning

293062

WILLIAM NORDING (1884-1956): enligt uppgift porträtt föreställande Fritz Reuterswärd, Färg& Form, signerad och daterad W. Nording, 1940-tal, olja på pannå, 55x45 cm

Fack 12

William Nording oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1689734
950
1688677
900
1687244
850
1688676
1687244
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.