Christer Sandelin litografier i mapp

293050

CHRISTER SANDELIN (född 1961): (6) "Pinups & Balls 2", signerade Christer Sandelin, 15/190, 6 litografier i mapp, bladmått ca 28x29 cm

Ngn enstaka fläck

Rum 4

Budhistorik (2 bud)

1691679
1689747

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.