Kandelabrar i majolika Rörstrand

293046

KANDELABRAR, 1 par, majolika, stämpelmärkta Rörstrand, 1800-talets slut, reliefdekor, glasyr i blått, grönt, brunt och vitt, höjd 55 cm

Nagg, lagningar

Keramik/Porslin, Belysning

Kundcenter

Budhistorik (9 bud)
1684244
6 800
1691315
6 600
1684244
6 400
1691304
6 200
1684244
6 000

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.