Bordslampa Capodimonte

293042

BORDSLAMPA, i form av figuringrupp, porslin, 1900-talets andra hälft, Capodimonte, hästekipage med vagn, delvis förgylld, höjd 65, längd 88 cm

Skador

Belysning, Bordslampor

Bordslampa Capodimonte

Budhistorik (5 bud)
1690786
1690767
1688798
500
1687453
1681434

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.