Kalk gotisk stil 1800-tal

293030

KALK, gotisk stil, 1800-tal, förgylld koppar, noden sannolikt äldre, höjd 17 cm

Slitage, bucklor

Metall

Monter 6

Kalk gotisk stil 1800-tal

Budhistorik (33 bud)
1692249
5 800
1691770
5 600
1692233
5 600
1691770
5 400
1692127
5 200

Slutpris SEK:
5 800
560 EUR, 636 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.