Väggfält 1800-tal bemålat

293022

VÄGGFÄLT, 1800-tal, målat på papper, motiv föreställande blomsterkartusch, i hörnen snäckformationer, 137 x 92 cm
PROVENIENS:
Häringe slott, Södermanland

Uppfodrat, skador

Diverse

Rum 7

Väggfält 1800-tal bemålat

Budhistorik (36 bud)
1689449
9 800
1692401
9 600
1689449
9 400
1692399
9 200
1689449
8 200

Slutpris SEK:
9 800
987 EUR, 1 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.