Gunnar Widforss akvarell

293015

WIDFORSS, Gunnar (1879-1934): Kustbild, signerad och otydligt daterad G. Widforss, akvarell, ca 13x21,5 cm

Konst, Äldre måleri

Monter 11

Gunnar Widforss akvarell

Budhistorik (5 bud)
1694244
1692632
1692036
1689365
1683583

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.