Helge Lindén oljemålning

293012

LINDÉN, Helge (1897-1961): Norrlandsskog, signerad Linden, olja på duk, ca 46,5x55 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 14

Helge Lindén oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1692925
1686603
1692924
1686603
950
1692872
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.