Kalle Andersson oljemålning

293011

ANDERSSON, Kalle (Xylografen): Grisslehamn, signerad och daterad Kalle Andersson 1928, olja på duk, ca 68x85 cm

Obetydlig dukskada

Konst, Äldre måleri

Rum 14

Kalle Andersson oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1692566
1692957
1 400
1692566
1692956
950
1692566
450

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.