Gustav Rudberg oljemålning

293009

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Solbad, signerad Rudberg, olja på duk, ca 53x69,5 cm, oramad

Rum 1

Gustav Rudberg oljemålning
Budhistorik (8 bud)
1694125
1694174
1 900
1694125
1 800
1694171
1 700
1694125
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.