Bengt Lindström färglitografi

293006

LINDSTRÖM, Bengt (född 1925-2008): Gudabild, signerad Lindström, ea, färglitografi, ca 54x74 cm, oramad

Rum 1

Bengt Lindström färglitografi
Budhistorik (8 bud)
1693653
700
1692342
650
1692342
600
1691326
550
1691326
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.