Bordslampor Kina

293003

BORDSLAMPOR, 2 st, porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor i famille rose och kanton, höjd inkl skärmar ca 47 cm

En med spricka, smärre nagg, ej funktionstestad

Belysning, Bordslampor, Orientaliskt

Rum 3

Bordslampor Kina

Budhistorik (23 bud)
1691926
1692007
1 900
1691926
1 700
1691476
1 600
1691925
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.