Fruls Tilpo oljemålning

293000

FRULS TILPO (född 1960): "Dykaren", signerad Tilpo, olja på pannå, ca 122 x 122 cm, oramad

Oramad

Rum 6

Fruls Tilpo oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1692084
3 200
1691962
1692080
2 800
1691962
2 600
1691845
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.