Fruls Tilpo oljemålning

292998

FRULS TILPO (född 1960): "Paret", signerad och daterad a tergo Tilpo 2006, olja på pannå, ca 122 x 122 cm, oramad

Oramad

Rum 8

Fruls Tilpo oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1690528
1 900
1690142
1 800
1690139
1690138
1 300
1690135

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.