Ragnar Person oljemålning

292990

PERSON, Ragnar (1905-1993): Figurkomposition, signerad R.P., olja på pannå, ca 33x24 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Ragnar Person oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1689524
1688300
1 600
1681869
1679515
550

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.