Ilia Sawic Galkin tillskriven oljemålning

292987

GALKIN, Ilia Sawic, (1860-1915), tillskriven: Flicka i trädgård, otydligt signerad, olja på duk, ca 16,5x22,5 cm

Retuscher

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Budhistorik (4 bud)

1701962
5 000
1698205
4 200
1692354
2 400
1689273

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.