Albert Johansson färglitografi

292973

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Komposition, signerad Albert Johansson, EA, färglitografi, ca 69 x 91 cm

Fack 3

Budhistorik (4 bud)

1690143
550
1689432
500
1689430
1689429

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.