Willy Hugo Demmler oljemålning

292970

WILLY HUGO DEMMLER (1887-1954): Pastoralt landskap, signerad WH Demmler, Düsseldorf, olja på duk, ca 57x78 cm

Krackeleringar, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 3

Budhistorik (4 bud)

1680788
650
1688293
600
1680788
1679657

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.