Lennart Jirlow akvarell

292968

JIRLOW, Lennart (född 1936): Komposition, signerad L. Jirlow, akvarell, ca 21,5x11 cm cm

Monter 3

Lennart Jirlow akvarell

Budhistorik (9 bud)
1689247
3 800
1689208
3 600
1689244
3 600
1689208
3 400
1689241
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.