Bram van Velde färglitografi

292939

VELDE, Bram van (Holland, 1895-1981): Komposition, bär signatur, E. A., färglitografi, 58x47 cm, oramad

Marginal med hanteringsslitage

Rum 1

Bram van Velde färglitografi
Budhistorik (13 bud)
1690275
850
1689846
1687156
750
1688936
700
1687156
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.