Erik Detthow oljemålning

292936

ERIK DETTHOW (1888-1952): Par, monogramsignerad och daterad E.Dw 18, olja på duk, 60x48 cm

Retuscher, ytskador

Ändringar/tillägg
Retuscher, ytskador

Rum 11

Erik Detthow oljemålning

Budhistorik (30 bud)
1690346
1690087
2 800
1690054
2 600
1690086
2 400
1690054

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.