Oidentifierad konstnär oljemålning

292934

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal) Man och barn, signerad med monogram och daterad 1927, ca 105,5 x 84,5 cm

Krackeleringar, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (7 bud)
1693688
3 600
1693685
1693667
1693662
1693660

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.