Angelo Anchini akvarell

292931

ACHINI, Angelo (1850-1930): Porträtt av flicka, signerad A Anchini, akvarell, ca 49x34 cm

Gulnader

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Angelo Anchini akvarell

Budhistorik (12 bud)
1689378
1689377
2 800
1689376
2 600
1689375
2 400
1689374

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.