Sengustavianska stolar i lindomearbete

292928

STOLAR, 1 par, sengustavianskt lindomearbete, gråmålade, sitthöjd ca 42 cm

Skador, lagningar

Rum 10

Budhistorik (5 bud)
1689110
1 700
1688308
1 600
1687581
1688307
1687581

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.