Ottavio Missoni textil

292923

OTTAVIO MISSONI (Italien, född 1921): Komposition, signerad och daterad Missoni 83, textil på plexiglas, ca 76 x 76 cm

Plexiglaset med kantnagg

Konst, Modernt måleri, Mattor/Textilier

Rum 3

Ottavio Missoni textil
Budhistorik (3 bud)

1679437
1679435
1679434

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.