Rosa Ekelund oljemålning

292914

ROSA EKELUND (född 1933): "Midnattsdans", signerad och daterad Rosa Ekelund -88, olja på duk, 95x75 cm
ÖVRIGT: Användes till vernissagekortsmotiv 1988

Rum 5

Rosa Ekelund oljemålning

Budhistorik (38 bud)
1690200
5 600
1690215
5 400
1690200
5 200
1690213
5 000
1690200
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.