Samling planscher

292913

PLANSCHER, graverade, litograferade etc, ca 100 st, mest 1600-1800-tal, varierande storlekar

Varierande skick, vissa skador, fläckar

Ändringar/tillägg
Visas på begäran

Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk, Konst, Grafik

Visas på begäran

Samling planscher

Budhistorik (63 bud)
1689219
9 200
1689216
9 000
1689211
8 800
1689215
8 800
1689211
8 400

Slutpris SEK:
9 200
888 EUR, 1 008 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.