Teckningar 1700-1900-tal

292912

TECKNINGAR, ca 20 st, 1700-1900-tal, varierande storlekar,

Varierande skick, vissa skador, fläckar

Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk, Konst, Grafik

Monter 2

Teckningar 1700-1900-tal

Budhistorik (9 bud)
1689613
650
1688822
600
1689612
600
1688822
550
1679320
500

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.