Stolar thonettyp

292909

STOLAR, 4 st, 1900-talets första hälft, Thonet-typ, rotting och betsat böjträ, enstaka numrerade, sitthöjd 48 cm

Sprickor, skador,

Rum 6

Stolar thonettyp

Budhistorik (21 bud)
1690580
1690573
1 400
1690569
1 300
1690294
1690287

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.