Bruno Mathsson matbord

292908

BORD, Piet Hein och Bruno Mathsson för Fritz Hansen, Danmark, masurbjörk, "Superellips", höjd ca 71, 160x115 cm

Ytslitage och repor

Rum 4

Bruno Mathsson matbord

Budhistorik (18 bud)
1690144
1690137
1690133
1 900
1690136
1 800
1690133
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.