Marco Cecioni blandteknik

292903

MARCO CECIONI (samtida): "Naken kvinna", blandteknik, signerad och daterad Marco Cecioni 1992, 62x67 cm

Tavelvagn 4

Marco Cecioni blandteknik

Budhistorik (4 bud)

1688145
450
1689224
1688145
1687324

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.